voxnews.al

Website review voxnews.al

 Generated on June 02 2024 23:24 PM

Old data? UPDATE !

The score is 59/100

Download PDF Version

SEO Content

Title

VOX News Albania - Çfarë fshihet pas lajmit?

Length : 44

Perfect, your title contains between 10 and 70 characters.

Description

Length : 0

Very bad. We haven't found meta description on your page. Use this free online meta tags generator to create description.

Keywords

Very bad. We haven't found meta keywords on your page. Use this free online meta tags generator to create keywords.

Og Meta Properties

Good, your page take advantage of Og Properties.

Property Content
site_name Vox News Albania
title Vox News Albania
url https://www.voxnews.al/
type website
description Cfare fshihet pas lajmit?
image https://www.voxnews.al/images/facebookshare.jpg
image:url https://www.voxnews.al/

Headings

H1 H2 H3 H4 H5 H6
0 11 85 0 0 0
 • [H2] Ç'po ndodh sot?
 • [H2] Lajme ekskluzive!
 • [H2] VoxPop
 • [H2] Lifestyle
 • [H2] Politikë
 • [H2] Vox Top5
 • [H2] Video
 • [H2] Dhoma e Rrëfimit
 • [H2] Kosova&Bota
 • [H2] Biznes
 • [H2] Sport
 • [H3] Arben Ahmetaj u filmua me kamera të fshehtë, liroi gojën para ga...
 • [H3] Intervista e Ahmetajt për Rai: Edi Rama priste grupe kriminale n...
 • [H3] E mitura tentohet të rrëmbehet me forcë nga makina, gjyqtarja Ma...
 • [H3] Skandali me portalin që sulmonte Policinë me lajme “Fake”, drejt...
 • [H3] ANALIZA: “Belerizimi” i marrëdhënieve greko-shqiptare dhe pasoja...
 • [H3] Historia e Partisë Demokrate dhe asaj Republikane në SHBA: Cilat...
 • [H3] Lobimi ‘i pistë’ për 200 milionë eurot e industrisë së basteve sportive online!
 • [H3] EKSKLUZIVE / Argjila Malltezi: Prioriteti im kryesor në politikë, luftë nepotizmit!
 • [H3] Shoqërimi i avokatit, reagon Policia e Vlorës: Kërcënoi efektivin e policisë për shkak të detyrës
 • [H3] “Shpresoj ta kenë birësuar, jo t’i kenë shitur organet”, dëshmia e nënës së 7-vjeçares së rrëmbyer para 32 vitesh: Shkoi për tullumbace, shitësja më tha…
 • [H3] Vrasja e 13-vjeçares në ’97 me plumb në zemër, rrëfimi tronditës i prindërve të Matildës: E dimë kush e ka bërë
 • [H3] E pazakontë / E moshuara gjermane ngatërron avionin, zbret gabimisht në Tiranë
 • [H3] Le Figaro: Alpet shqiptare, një Eldorado për turistët
 • [H3] Ish-banori i BBV3 habit me deklaratën: S’më flet askush pas daljes nga shtëpia
 • [H3] Albin Kurti vizitë te varri i Sami Frashërit në Stamboll: S’e harroi kurrë vendin e tij
 • [H3] Po peshkonte me korent, ndërron jetë 30-vjeçari
 • [H3] “Kishte trupin më të bukur”, Roza Lati flet ‘pa doreza’ dhe tregon djalin brenda "BBV" që e tërhiqte fizikisht: Më simpatiku ishte…
 • [H3] LISTA / Këto 20 qytete shqiptare do të pajisen me kamera inteligjente dhe do monitorohen 24 orë
 • [H3] Edi Rama publikon intervistën e pacensuruar me Rai 3: Shpjegon akuzat për lidhjet me krimin!
 • [H3] “Flasin pasi nuk ua ngroh më të ndenjurat karrigia e pushtetit”, Rama i përgjigjet Ahmetajt në Rai3: Ai që akuzon të paraqesë provat
 • [H3] Deklarata e Ahmetajt në emisionin e "Rai 3": Kullat e Tiranës pastrojnë paratë e drogës, Rama i lidhur me "kapot e mafias"! I përdor për...
 • [H3] EMRAT / Plagosje me thikë në Tiranë, arrestohet autori
 • [H3] I ka premtuar hotel Sgarbit? Rama: Nëse do ndërtonte hotel ai, do ishte bordelloja më e madhe e ndërtuar ndonjëherë
 • [H3] Gazetari e pyet nëse ka pritur "bosët e mafias" në zyrë, Rama flet për takimin me Luftar Hysën, sulmon Ahmetajn: S'ka pyll pa derra
 • [H3] Gazetari e pyet nëse ka pritur "bosët e mafias" në zyrë, Rama flet për takimin me Luftar Hysën, sulmon Ahmetajn: S'ka pyll pa derra
 • [H3] "Becchetti është kriminel", Rama përballet me gazetarin italian: Si mund të na quani narkoshtet, kur kemi hapur negociatat me BE
 • [H3] "Becchetti është kriminel", Rama përballet me gazetarin italian: Si mund të na quani narkoshtet, kur kemi hapur negociatat me BE
 • [H3] Gazetari e pyet nëse ka pritur "bosët e mafias" në zyrë, Rama flet për takimin me Luftar Hysën, sulmon Ahmetajn: S'ka pyll pa derra
 • [H3] Po peshkonte në lumë, ky është 30-vjeçari që humbi jetën pasi ra në kontakt me rrymën (EMRI)
 • [H3] Po lyente shtëpinë, rrëzohet dhe humb jetën 60-vjeçari në Tiranë
 • [H3] Ahmeti: Qeverisja “monoetnike” VMRO-VLEN rrënon Marrëveshjen e Ohrit
 • [H3] Kryemadhi i jep mesazh të koduar bashkëpunëtorëve të Metës (ose ish-servileve të saj)
 • [H3] Rama i paraprin emisionit të "RAI" dhe akuzave të Ahmetajt: Copat e intervistës sime, do i ngjisin sipas skenarit. Shënjestër kanë Melonin
 • [H3] Arben Ahmetaj u filmua me kamera të fshehtë, liroi gojën para gazetarëve sepse nuk e dinte që po regjistrohej!
 • [H3] Policia bën BILANCIN për muajin MAJ: U sekuestruan 10.5 milionë EURO dhe u parandaluan 6 ngjarje kriminale!
 • [H3] Investigimi: Shqipëria e "narkos" dhe punët e 'Urso jr.' me miqtë e Edi Ramës!
 • [H3] Investigimi: Shqipëria e "narkos" dhe punët e 'Urso jr.' me miqtë e Edi Ramës!
 • [H3] Pse vriten gratë? Për dreq, njësoj si Alma në të njëjtin vend, në Bunë, në të njëjtën datë
 • [H3] EMRAT+VIDEO/ 2 vëllezër rrahin dhe kanosin me armë një 20-vjeçar!
 • [H3] Shoqërimi i avokatit, reagon Policia e Vlorës: Kërcënoi efektivin e policisë për shkak të detyrës
 • [H3] “Shpresoj ta kenë birësuar, jo t’i kenë shitur organet”, dëshmia e nënës së 7-vjeçares së rrëmbyer para 32 vitesh: Shkoi për tullumbace, shitësja më tha…
 • [H3] Vrasja e 13-vjeçares në ’97 me plumb në zemër, rrëfimi tronditës i prindërve të Matildës: E dimë kush e ka bërë
 • [H3] E pazakontë / E moshuara gjermane ngatërron avionin, zbret gabimisht në Tiranë
 • [H3] Le Figaro: Alpet shqiptare, një Eldorado për turistët
 • [H3] Po peshkonte me korent, ndërron jetë 30-vjeçari
 • [H3] Ish-banori i BBV3 habit me deklaratën: S’më flet askush pas daljes nga shtëpia
 • [H3] “Kishte trupin më të bukur”, Roza Lati flet ‘pa doreza’ dhe tregon djalin brenda "BBV" që e tërhi...
 • [H3] Pajtimi i Argjirës me Gracianon, arsyet e “ndarjes” dhe propozimi për martesë…! A do të ketë një ...
 • [H3] Vesa Smolica befason me rrëfimin: E kapa mat të dashurin duke më tradhtuar dhe…
 • [H3] Dhurata e fansave për Eglën, me një mesazh të veçantë (FOTO)
 • [H3] Albin Kurti vizitë te varri i Sami Frashërit në Stamboll: S’e harroi kurrë vendin e tij
 • [H3] Foto me "VIP"-at në finalen e "Champions Lague", kuzhinieri i famshëm shfaqet edhe krah Ramës
 • [H3] “Kishte trupin më të bukur”, Roza Lati flet ‘pa doreza’ dhe tregon djalin brenda "BBV" që e tërhiqte fizikisht: Më simpatiku ishte…
 • [H3] Ish-banori i BBV3 habit me deklaratën: S’më flet askush pas daljes nga shtëpia
 • [H3] Intervista e Ahmetajt për Rai: Edi Rama priste grupe kriminale në Kryeministri, i kam parë me sytë e mi!
 • [H3] Arben Ahmetaj u filmua me kamera të fshehtë, liroi gojën para gazetarëve sepse nuk e dinte që po regjistrohej!
 • [H3] VIDEO / Konspiracionisti i njohur shpërthen në të qara gjatë transmetimit: Duan të më...
 • [H3] Rikthehet investigimi i ‘RAI 3’, Rama përballë gazetarit italian: A është e lidhur qeveria me krimin?
 • [H3] “T’i japim një përqafim Ramës”, Meloni: E ‘masakruan’ për marrëveshjen për emigrantët!
 • [H3] VOA: Nisma e PS, SHBA e BE këmbëngulin në nevojën e një procesi gjithëpërfshirës
 • [H3] Pikëpamje
 • [H3] Fantazma e Agim Shehut në arrestimin e gazetarit Hasanaga
 • [H3] Pse gjykatësit nuk dënojnë dhunën ndaj avokatit?
 • [H3] Nuk jemi në kushtet e keqpërdorimit të gazetarisë, por në kushtet e keqpërdorimit të shtetit
 • [H3] Balla me nxënësit për 1 Qershorin: Festime dhe edukim mbi sigurinë rrugore
 • [H3] Kryebashkiaku Veliaj uron 1 Qershorin: Fëmijët janë frymëzimi që ne të punojmë më shumë
 • [H3] Manastirliu: Programin “Art, Zeje, Sport” do ta shtrijmë në të gjitha shkollat
 • [H3] Berisha: Rama dorëzoja komisionin opozitës që të luftojë korrupsionin me shpatën e transparencës
 • [H3] Rama podkast me të riun e renditur në revistën “Forbes”
 • [H3] Si përfiton trupi dhe mendja juaj nga "leximet e verës"
 • [H3] Nëntoka shqiptare e parë nga një inxhinier shpimi, sa të pasur jemi?
 • [H3] Alla, vajza ruse që jeton në Shqipëri: Zakoni më i keq? I shtyni gjërat për më vonë dhe thoni gjithmonë ‘kismet’. Ankoheni për çdo gjë...
 • [H3] Brezi i sufllaqeve, molto-ve dhe patatinave... Pse "buka me vete" është dinjitet
 • [H3] VIDEO / Konspiracionisti i njohur shpërthen në të qara gjatë transmetimit: Duan të më...
 • [H3] Ministrat kërcënojnë Netanyahun nëse pranon armëpushim në Gaza! Avionët izraelitë godasin pozicionet e Hezbollahut në Liban!
 • [H3] Jugu gjerman i rrezikuar nga përmbytjet e shekullit (FOTO)
 • [H3] Hamasi i përgjigjet pozitivisht planit të Biden, por Netanjahu ka të tjera plane: Lufta mbaron kur...
 • [H3] Turizmi nxiti kërkesën për produkte të mishit, importi i kafshëve të gjalla mbërrin rekorde në prill
 • [H3] Ujërat e zeza, subjektet që s’kanë instaluar impiantet, gjobë deri në heqje licence
 • [H3] Rrugët, 3 kontratat që do të aktivizohen sivjet, përfshihen dhe akset e korridorit Adriatiko-Jonian
 • [H3] Ana e “errët” e turizmit, shtimi i të huajve ushtron presion mbi çmimin e zarzavateve
 • [H3] Anulohet ndeshja e boksit mes Mike Tyson dhe Jake Paul, kjo është arsyeja
 • [H3] VIDEO/ Nelson Hysa fiton titullin “IBO International”, mposht me “KO” rivalin kolumbian!
 • [H3] Reali rrëmben Championsin e 15-të, Dortmund gjunjëzohet para mbretërve
 • [H3] Kapet nga regjia ndërkombëtare, Rama ndjek në "Wembley" finalen e Champions League me bashkëshorten

Images

We found 99 images on this web page.

98 alt attributes are empty or missing. Add alternative text so that search engines can better understand the content of your images.

Text/HTML Ratio

Ratio : 31%

Ideal! This page's ratio of text to HTML code is between 25 and 70 percent.

Flash

Perfect, no Flash content has been detected on this page.

Iframe

Great, there are no Iframes detected on this page.

URL Rewrite

Good. Your links looks friendly!

Underscores in the URLs

Perfect! No underscores detected in your URLs.

In-page links

We found a total of 13 links including 0 link(s) to files

Anchor Type Juice
Aktualitet Internal Passing Juice
Fokus Internal Passing Juice
Investigim Internal Passing Juice
Biznes Internal Passing Juice
Pikëpamje Internal Passing Juice
Dhoma e rrëfimit Internal Passing Juice
Bota Internal Passing Juice
Histori Internal Passing Juice
Sport Internal Passing Juice
KONTAKT Internal Passing Juice
TE DHENAT PERSONALE Internal Passing Juice
COOKIES Internal Passing Juice
Kliko këtu për të tjera Internal Passing Juice

SEO Keywords

Keywords Cloud

aktualitet politikë qershor nga një flet dhe lexo për rama

Keywords Consistency

Keyword Content Title Keywords Description Headings
qershor 49
lexo 39
për 26
dhe 20
rama 16

Usability

Url

Domain : voxnews.al

Length : 10

Favicon

Great, your website has a favicon.

Printability

We could not find a Print-Friendly CSS.

Language

You have not specified the language. Use this free meta tags generator to declare the intended language of your website.

Dublin Core

This page does not take advantage of Dublin Core.

Document

Doctype

HTML 5

Encoding

Perfect. Your declared charset is UTF-8.

W3C Validity

Errors : 82

Warnings : 0

Email Privacy

Great no email address has been found in plain text!

Deprecated HTML

Great! We haven't found deprecated HTML tags in your HTML.

Speed Tips

Excellent, your website doesn't use nested tables.
Too bad, your website is using inline styles.
Great, your website has few CSS files.
Too bad, your website has too many JS files (more than 6).
Perfect, your website takes advantage of gzip.

Mobile

Mobile Optimization

Apple Icon
Meta Viewport Tag
Flash content

Optimization

XML Sitemap

Great, your website has an XML sitemap.

https://www.voxnews.al/sitemap.xml

Robots.txt

http://voxnews.al/robots.txt

Great, your website has a robots.txt file.

Analytics

Great, your website has an analytics tool.

   Google Analytics

PageSpeed Insights


Device
Categories

WebWiki SEO Checker

WebWiki SEO Checker is a free SEO tool which provides you content analysis of the website.